Świnka morska w promocji

26 lutego 2010


Ani świnka, ani morska

Jest taki serwis – baza warszawskich weterynarzy Weterynarze.waw.pl. Serwis jest ciekawy z jednego powodu, umożliwia zamieszczanie opinii o weterynarzach. Każdy warszawski weterynarz może przeczytać tam opinie na temat swojego gabinetu pisane rękami internautów. No i tu jest sedno sprawy – prawdą niepodważalną jest, że internauci to stworzenia wybitnie marudne a internet traktują jako miejsce do uzewnętrznienia swoich frustracji. Druga sprawa to fakt, że klient zadowolony jest po prostu zadowolonym klientem, klient niezadowolony to wróg każdego przedsiębiorcy, chętnie napoci się i namęczy, żeby się odpłacić firmie za jego zdaniem złą usługę i tym samym zrazić innych potencjalnych klientów.

To do pewnego stopnia zjawisko pożyteczne, o ile wymieniamy rzeczowe opinie wszystko jest ok i działa na rzecz poprawy usług i rynku. Gorzej jeśli internetowi malkontenci pisać będą subiektywne opinie…

Wśród opinii z serwisu znajdują się czasem perełki:

Napisał: Karina – 13 lutego 2010
Strasznie drogo!!! Wizyta ze świnką morską 45 zł do tego lekarstwa zostawiałam 60 zł , przy czym świnka kosztowała mnie 48 zł. Nie polecam!!!

No tak świnka była w promocji a teraz trzeba słono płacić za serwis. Może niebawem pojawią się oferty sklepów zoologicznych: „Świnka za złotówkę w umowie 24 miesięcznej” albo tak jak w plusie „Każdy zastrzyk przybliża Cie do nowej świnki”.

Eh… życie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: